Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Panels
eu: Panelak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Owner
eu: Jabea

en: General
eu: Orokorra

en: Invitations
eu: Gonbidapenak

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Modified
eu: Aldatua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Search Result
eu: Bilaketaren emaitza

en: Panel
eu: Panela

en: About
eu: (r)i buruz

en: Submission Details
eu: Bidalketaren xehetasunak

en: - All -
eu: - Dena -
