Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Panels
fi: Paneelit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Owner
fi: Omistaja

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Start
fi: Alkaa

en: Online
fi: Sivusto on käytössä

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Modified
fi: Muokattu

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Review
fi: Tarkistus

en: Search Result
fi: Hakutulokset

en: Panel
fi: Paneelit

en: About
fi: Tietoja

en: Submission Details
fi: Lähetyksen tiedot

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: @type: added %info.
fi: @type: lisätty %info.

en: @type: updated %info.
fi: @type: päivitetty %info.

en: The username %value is already taken.
fi: Käyttäjätunnus %value on jo käytössä.
