Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Reviews
gl: Revisións

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Submitted
gl: Enviado

en: Filter
gl: Filtro

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Phone
gl: Teléfono

en: Owner
gl: Propietario

en: General
gl: Xeral

en: Start
gl: Comezo

en: Online
gl: Conectado

en: Modified
gl: Modificado

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Invite
gl: Invitar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Review
gl: Revisión

en: Search Result
gl: Resultados da Busca

en: Abstract
gl: Abstracto

en: About
gl: Información

en: - All -
gl: - Todo -

en: Archived
gl: Arquivado

en: The username %value is already taken.
gl: O nome de usuario %value xa está en uso.
