Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Invitations
gu: આમંત્રણો

en: Online
gu: ઉપલબ્ધ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
