Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր
