Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: - All -
ka: - ყველა -
