Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты

en: Online
kk: Онлайн

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Search Result
kk: Іздестіру нәтижесі
