Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Owner
ku: خاوەن

en: General
ku: گشتی

en: Online
ku: لەسەر هێڵە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: About
ku: دەربارە
