Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Phone
lt: Telefonas

en: Owner
lt: Savininkas

en: General
lt: Bendras

en: Start
lt: Pradžia

en: Online
lt: Įjungta

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Modified
lt: Redaguota

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Reason
lt: Priežastis

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: About
lt: Apie

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: - All -
lt: - Visos -

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
