Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Search Engine
lv: Meklēšanas dzinējs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: General
lv: Galvenie

en: Start
lv: Sākt

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Modified
lv: Modificēts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: About
lv: Par

en: Email Template
lv: E-pasta veidne

en: Submission Details
lv: Iesnieguma detaļas

en: - All -
lv: - Visi -

en: Allowed HTML Tags
lv: Atļautie HTML tagi
