Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: Filter
mg: Sivana
