Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Confirm
mk: Потврда

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Add
mk: Додај

en: - All -
mk: - Сите -
