Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
