Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start Date
nn: Startdato

en: Phone
nn: Telefon

en: Start
nn: Byrjar

en: Online
nn: Tilkopla

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: - All -
nn: - Alle -
