Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Created
pl: Utworzono

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Panels
pl: Panele

en: Filter
pl: Filtr

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Phone
pl: Telefon

en: Owner
pl: Właściciel

en: General
pl: Ogólne

en: Start
pl: Początek

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: Online
pl: Włączona

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Invite
pl: Zaproś

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Review
pl: Podgląd

en: Reason
pl: Powód

en: Search Result
pl: Wynik wyszukiwania

en: Biography
pl: Biografia

en: About
pl: O stronie

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Email Template
pl: Szablon e-maila

en: Submission Details
pl: Szczegóły zgłoszenia

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Script
pl: Skrypt

en: Deadline
pl: Ostateczny termin

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Checklist
pl: Checklista

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.
