Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (63 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Created
ru: Создано

en: Submitted
ru: Отправлено

en: Panels
ru: Панели

en: Filter
ru: Фильтр

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Phone
ru: Телефон

en: Owner
ru: Владелец

en: General
ru: Общий

en: Start
ru: Начало

en: Invitations
ru: Приглашения

en: Online
ru: В сети

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Modified
ru: Изменено

en: Attachments
ru: Вложения

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Invite
ru: Пригласить

en: Changed
ru: Изменение

en: Overdue
ru: Просроченный

en: Review
ru: Проверка

en: Reason
ru: Причина

en: Search Result
ru: Результат поиска

en: Biography
ru: Биография

en: Abstract
ru: Абстрактный

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Panel
ru: Панель

en: About
ru: Информация

en: Access denied.
ru: В доступе отказано.

en: Data Source
ru: Исходные данные

en: Submission Details
ru: Детали отправления

en: - All -
ru: - Все -

en: Script
ru: Сценарий

en: Deadline
ru: Срок завершения

en: Archived
ru: Архив

en: Contributor
ru: Участник

en: Checklist
ru: Чек-лист

en: Additional Options
ru: Дополнительная настройка

en: @type: added %info.
ru: @type: добавлен %info.

en: @type: updated %info.
ru: @type: обновлён %info.

en: The username %value is already taken.
ru: Имя пользователя %value уже используется.
