Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Panels
sk: Panely

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Phone
sk: Telefón

en: Owner
sk: Vlastník

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: Invitations
sk: Pozvánky

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Modified
sk: Upravené

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Review
sk: Prehľad

en: Reason
sk: Dôvod

en: Search Result
sk: Výsledok hľadania

en: About
sk: Informácie o

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Submission Details
sk: Detaily odoslania

en: - All -
sk: - Všetky -

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.
