Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Changed
sr: Промењен

en: Review
sr: Провера података
