Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Submitted
sv: Skickad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Phone
sv: Telefon

en: Owner
sv: Ägare

en: General
sv: Allmän

en: Start
sv: Från

en: Online
sv: Uppkopplad

en: Modified
sv: Modifierad

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Invite
sv: Bjud in

en: Changed
sv: Ändrad

en: Review
sv: Granska

en: Reason
sv: Orsak

en: Search Result
sv: Sökresultat

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: About
sv: Om

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Contributors
sv: Bidragare

en: Submission Details
sv: Detaljer för inlägg

en: - All -
sv: - Alla -

en: Archived
sv: Arkiverad

en: @type: added %info.
sv: @type: lades till %info.

en: @type: updated %info.
sv: @type: uppdaterades %info.
