Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: General
te: సాధారణ

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Reason
te: కారణం

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
