Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: General
th: ทั่วไป

en: Online
th: ออนไลน์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
