IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા
