IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: disabled
ja: 無効

en: Manager
ja: マネージャー

en: Servers
ja: サーバー

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Address
ja: 住所

en: Channel
ja: チャンネル

en: Port
ja: ポート

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称
