IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Delete
sv: Radera

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Manager
sv: Administratör

en: Servers
sv: Servrar

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Address
sv: Adress

en: Channel
sv: Kanal

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Queues
sv: Köer

en: Queue name
sv: Könamn
