IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: disabled
uk: вимкнено

en: Manager
uk: Керівник

en: Servers
uk: Сервери

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Address
uk: Адреса

en: Channel
uk: Канал

en: Port
uk: Порт

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Queues
uk: Черги

en: Server port
uk: Порт сервера

en: Integrations
uk: Інтеграції
