IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: disabled
be: адключана

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: User
be: Карыстальнік

en: Port
be: Порт

en: Machine name
be: Машынная назва
