IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Address
ug: ئادرېس
