Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
