Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Custom
ru: Собственная

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус
