Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
