Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Welcome
uk: Вітання

en: Custom
uk: Власний

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан
