Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat
