Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Welcome
es: Bienvenido

en: Custom
es: Personalizado

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado
