Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Custom
gl: Personalizado

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
