Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Custom
jv: Kostum

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
