Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Welcome
nl: Welkom

en: Custom
nl: Aangepast

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht
