Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Welcome
pl: Witamy

en: Custom
pl: Własne

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat
