Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande
