Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Custom
tr: Özel

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
