Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
