message react (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: delete
da: slet

en: new
da: ny

en: Create
da: Opret

en: Roles
da: Roller

en: message
da: meddelelse

en: @time ago
da: @time siden

en: Send To
da: Send til

en: role
da: rolle

en: cancel
da: fortryd

en: About
da: Om
