message react (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: delete
de: Löschen

en: new
de: neu

en: Create
de: Erstellen

en: Roles
de: Rollen

en: download
de: herunterladen

en: message
de: Nachricht

en: send
de: senden

en: @time ago
de: vor @time

en: Send To
de: Senden an

en: role
de: Rolle

en: cancel
de: Abbrechen

en: About
de: Über

en: no message
de: keine Nachricht

en: Send notification
de: Benachrichtigung senden
