message react (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: new
dz: གསརཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: role
dz: ལས་འགན་
