message react (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: delete
ja: 削除

en: new
ja: 新規

en: Create
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: download
ja: ダウンロード

en: message
ja: メッセージ

en: @time ago
ja: @time 前

en: role
ja: 役割

en: cancel
ja: キャンセル

en: About
ja: アバウト
