message react (8.x-1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: role
pa: ਰੋਲ
