message react (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: new
ru: новое

en: Create
ru: Создать

en: Roles
ru: Роли

en: download
ru: скачать

en: message
ru: сообщение

en: send
ru: отправить

en: @time ago
ru: @time назад

en: Send To
ru: Получатель

en: role
ru: роль

en: cancel
ru: отмена

en: About
ru: Информация
