message react (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: new
sk: nové

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: download
sk: prevzatie

en: message
sk: správa

en: send
sk: odoslať

en: @time ago
sk: pred @time

en: role
sk: kategórie používateľov

en: cancel
sk: zrušiť

en: About
sk: Informácie o
