message react (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: new
sl: novo

en: Roles
sl: Vloge

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: role
sl: vloga

en: About
sl: O modulu
