Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Version
uk: Версія

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Error
uk: Помилка

en: Module name
uk: Назва модуля
