Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Version
be: Версія

en: Unknown
be: Невядомы

en: Error
be: Памылка

en: Other
be: Іншыя
